Prevodovka hlavná AVTOVAZ 5 stupňová 21074-1700010
1 045,50 € s DPH 850,00 € bez DPH
Na sklade
Dostupnosť: 6 Na sklade
LADA NIVA 4x4
Zavolajte nám: +421 940 655 455
E-mail: info@abc-autodiely.sk
AVTOVAZ
Aktívne filtre
LADA NIVA 4x4
Posilovač bŕzd 21214-3510010
Koleso sada 2123-100602030
Čap riadenia komplet originál 2123-3414053-01
Zadné dvere Vesta SW/SW CROSS 8450102347
Ložisko prevodovky hriadele hlavné Vesta 8200142677
Ventil elektromagnetický Vesta 8200248821
Veko prevodovky Vesta 8200297214
Držiak hmlového svetla - pravý Vesta 8450006276
Držiak hmlového svetla - ľavý Vesta 8450006277
Silentblok výfuku Vesta 8450006417
Mriežka nárazníka Vesta 8450006673
AVTOVAZ
check_circle
check_circle